Mankenli Ürün Çekimi

Neden Mankenli Ürün Çekimi Gereklidir?

Mankenlerle çekim yapmak, müşterilerin en ilgisini çeken çekim tarzıdır bu yüzden ürün çekimlerinizde manken kullanmak satışlarınızı büyük oranda arttırabilir. Pazarlama açısından önemli bir yol olan mankenli fotoğraf çekiminde modellerin ve fotoğrafçının da profesyonel olması gerekir. Dilerseniz profesyonel styling, makeup, kuaför ayarlayabilir modellerin çekim için en güzel görünmesini sağlayabiliriz. Çalıştığımız profesyonel modeller ve 16 yıllık deneyimimiz ile ürünlerinizi müşterilerin ilgisini çekecek şekilde yansıtarak modelli ürün çekimi yapmak bizim işimiz!

mankenli ürün çekimi

Özellikle takı ve tekstil ürünlerinde çok sık kullanılan mankenli ürün çekimi, piyasada ürününüzü öne çıkarması için bazı özelliklere sahip olmalıdır. Örneğin, mankenin verdiği pozların yaratıcılığı, fotoğrafta ürünün göz önünde olması gibi kriterler vardır. Bunları sağlamak için ekibin profesyonelliğine güvenmek gerekir. Mankenli ürün çekiminin konsept ürün çekimi ve hayalet ürün çekiminden farkı ürünlerin bir kişi üzerinde gösterilmesi ve müşterilerde gerçeklik hissi yaratmasıdır.  Aşağıdaki çalışmalarımızı inceleyerek kalitemizi görebilirsiniz.  Bu çalışmalarımıza bakıp istediğiniz gibi bir örnek bulabilir, sizin ürünlerinizle de böyle fotoğraflar çekmek için bize ulaşabilirsiniz.

mankenli ürün çekimi

Biz ve Mankenli Ürün Çekimi

Yılların verdiği deneyimimizle yüzlerce mankenli çekim yapmamızın verdiği deneyimle ürününüzü en güzel şekilde çekiyoruz. İstanbul Levent’te bulunan bu stüdyomuzda yaptığımız bu çekimde ister bize eşlik edersiniz isterseniz ürünleri kargoyla gönderip zamanınızı sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Gözünüz arkada kalmasın, ürünleriniz doğru fotoğrafçıların elinde!  Mankenli ürün çekiminde kalitemizi görmek için aşağıdaki örnekleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ürün Instagram hesabımızı da inceleyebilirsiniz. Sizin ürünlerinizi de burada görmekten mutluluk duyarız.

Mankenli ürün çekimi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.