Konsept Ürün Çekimi

Konsept Ürün Çekimi Nedir?

Ürünleri fotoğraflarken arka planda ve zeminde ürüne uygun dekorlar kullanılarak ürünün yansıtılmasına konsept ürün çekimi denir.  Ürünlerin nasıl bir ortamda kullanıldığı, neleri içerdiği gibi bilgileri yansıtması açısından bu çekim çok önemlidir. Ürüne uygun dekor yaratmak, yeni bir tarz yaratmak bu noktada çok kritiktir. Ürününüzü en doğru şekilde tanıyıp doğru dekorasyon kullanarak sizin de isteğiniz doğrultusunda piyasada farkınızı ortaya koyacak konsept ürün çekimi yapmak bizim işimiz!

konsept ürün çekimi

Neden Konsept Ürün Çekimi Gerekir?

Günümüzde çok sık kullanılan sosyal medyaların gözdesi olan konsept ürün çekimi, ürünleriniz satışını arttırır. Dekorlu ürün çekiminde en önemli nokta, yapılan dekorun ürünle bağlantılı ve onu çağrıştıracak detaylarla olmasıdır. Örneğin, limonlu kolonya çekiminde kolonyanın yanına limon koymak güzel bir görsellik katacağı gibi bir çilek koymak müşterileri üründen uzaklaştırır. Dekorlu ürün çekimi fotoğrafçılıkta çok önemli bir yer tutar ve çok geniş bir alandır. Basit sade bir arka plan ile de bu çekim yapılabilir, çok farklı yeni bir dekorla da. Bu işte yenilikçi olmak herkesin istediği bir durumdur ve bu önemli bir hazırlık gerektirir. . Burada mankenli ürün çekiminden ve hayalet  ürün çekiminden farkı, burada yapılması gereken şey ürünün verdiği mesaja uygun olarak bir dekor oluşturmak ve bunun zihinsel bir yaratıcılık gerektirmesidir. Yaratıcılık gerektiren bir çekim olduğundan dolayı müşterilerin ilgisini en çok çeken çekimdir ve satışlarınızı arttırmaya yardımcı olur Bu yüzden  ürünlerinizi çekmek için yıllardır süren deneyimimize güveniyoruz. Aşağıdaki konsept ürün çekimlerimizi inceleyebilirsiniz.

Biz ve Konsept Ürün Çekimi

Yılların verdiği deneyimimizle yüzlerce dekorlu çekim yapmamızın verdiği deneyimle ürününüzü en güzel şekilde çekiyoruz. İstanbul Levent’te bulunan bu stüdyomuzda yaptığımız bu çekimde ister bize eşlik edersiniz isterseniz ürünleri kargoyla gönderip zamanınızı sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Gözünüz arkada kalmasın, ürünleriniz doğru fotoğrafçıların elinde! Bu çekimde kalitemizi görmek için aşağıdaki örnek çekimlerimizi inceleyebilirsiniz. İsterseniz ürün Instagram hesabımıza da göz atabilirsiniz. Sizin ürünlerinizi de burada görmekten mutluluk duyarız.

Konsept ürün çekimi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.