Hayalet – Dekupe Ürün Çekimi

Dekupe – Hayalet Ürün Çekimi Nedir?

Dekupe fotoğraf çekimi, ürünlerde cansız mankeni arka plandan ayırarak bir dizi Photoshop işlemi sonucu ürünü beyaz arka planda göstermektir. Bu işlemin adı dekupedir. Hayalet çekim ise tekstil ürünlerinde, cansız manken üründen ayrılarak adı üstünde hayalet ürün gibi görünür.

Ürün çekiminde en sık kullanılan yöntem hayalet ürün çekimi yaptırmaktır. Bu çekim ürününüzün dokusunu, şeklini, modelini en doğru şekilde yansıtmak için kullanılır ama burada fotoğraf çekiminin kalitesi önemli yer kaplar. Ürününüzü yansıtacak en keskin hayalet ürün çekimini yapmak bizim işimiz!

hayalet ürün çekimi

Neden Dekupe – Hayalet Ürün Çekimi Gerekir?

Günümüzde e-ticaret satışları çok göz önünde. E-ticaret sitelerinde satış yapabilmek için beyaz fonda fotoğraf çekimi gerekli. Çünkü bu çekim ürününüzün tüm detaylarını, şeklini, dokusunu gösterir. Bir ürün satma işine girildiğinde ilk yapılması gereken şey beyaz fonda ürünün fotoğraflarının olmasıdır. Mankenli ürün çekimi ve dekorlu ürün çekiminden önceki temel fotoğraf çekimidir. Bu yüzden satışlarda büyük önem arz eden hayalet ürün çekimi ile ürünlerinizin satışını arttırmaya yardımcı olur.  Görsellik hepimizin bildiği gibi günümüzde çok önemli ve herkes ürünlerin görselliğine bakarak ürün alıyor.   Bu kadar önemli olan bir çekimi en iyi şekilde yapmak için belirli kurallar ve dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Deneyimlerimize güvenerek sizin için  en iyi çekimi yapacağımıza inanıyoruz.

Biz ve Dekupe – Hayalet Ürün Çekimi

Yılların verdiği deneyimimizle yüzlerce ürüne dekupe çekim yapmamızın verdiği deneyimle ürününüzü en güzel şekilde çekiyoruz. İstanbul Levent’te bulunan bu stüdyomuzda yaptığımız bu çekimde ister bize eşlik edersiniz isterseniz ürünleri kargoyla gönderip zamanınızı sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Gözünüz arkada kalmasın, ürünleriniz doğru fotoğrafçıların elinde! Bu çekim teknik açısından çok detaylı bir fotoğrafçılık gerektirir. Bunun yanında bu çekimde ışık, kontrast vs. olarak da en doğru olması gerekir. Bunları 16 yıllık deneyimimize ve önceden çektiğimiz binlerce fotoğrafa güvenerek en güzel en doğru şekilde yapıyoruz. Hayalet ürün çekiminde kalitemizi görmek için aşağıdaki örnekleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ürün Instagram hesabımızı da inceleyebilirsiniz. Sizin ürünlerinizi de burada görmekten mutluluk duyarız.

Dekupe – hayalet ürün fotoğrafı çekimi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.